Állásajánlat - projektmenedzser

Az NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.

pályázatot hirdet

projektmenedzser

munkakörök ellátására.

Betöltendő státuszok száma: 2 határozatlan

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 1139 Budapest, Pap Károly utca 4-6.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: projektmenedzseri feladatok

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

  • Európai Unió által támogatott Környezet és Energiahatékonysági Operatív Program keretén belül megvalósítandó víziközmű projektek előkészítése és megvalósítása során projektmenedzseri feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a konzorciumi és szállítói partnerekkel, Irányító Hatósággal,
  • szerződések megkötésnek, teljesítésének nyomon követése,
  • kifizetési igénylések ügyintézése,
  • projektekhez kapcsolódó adatok kezelése, frissítése és karbantartása,
  • megvalósítási helyszínekre történő kiszállás.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú műszaki, környezetvédelmi végzettség (vízépítő mérnök, környezetmérnök, műszaki menedzser, stb.),
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • együttműködési képesség,
  • precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • problémamegoldó képesség,
  • jó stressztűrő képesség
  • MS Office® programok gyakorlott felhasználója,
  • „B” típusú jogosítvány, vezetési gyakorlat.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • 3 évnél hosszabb idejű gyakorlat,
  • EU-s projektekhez kapcsolódó projektmenedzsmenti tapasztalat,
  • KEOP/KEHOP ismerete, ilyen területen szerzett korábbi szakmai tapasztalat,
  • FIDIC típusú szerződésekben való jártasság.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • felelősségteljes munka.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz,
  • magyar nyelvű motivációs levél,
  • végzettséget, képzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • egyéb, a pályázót bemutató, elbíráláshoz szükséges információk (pl. kamarai tagság, referencia levél, publikációs lista, nyelvvizsga bizonyítvány(ok) stb.).

A beosztás betölthetőségének időpontja: legkorábban döntést követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. október 10.

A pályázatok benyújtásának lehetséges módja:

  • Elektronikus úton: nfp@nfp.hu és/vagy nagyne.locsei.judit@nfp.hu. A tárgyban kérjük feltüntetni a pályázat azonosító számát: NFP_HR_2017/58 valamint a beosztás megnevezését: víziközmű projektmenedzser.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Személyes meghallgatás céljából azok a pályázók kerülnek behívásra, akik a pályázati anyagot időben és hiánytalanul benyújtják, valamint megfelelnek a Munkáltató által elvárt szakmai követelményeknek és meghallgatásukat a kiíró szükségesnek ítéli. Pályázó a pályázat benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy az NFP Nonprofit Kft. a pályázati anyagban szereplő személyes adatait a pályázat elbírálása céljából kezelje.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: www.nefpi.hu