Állásajánlat - kontroller

Az NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft. pályázatot hirdet kontroller, bérszámfejtő munkakörök ellátására.

Betöltendő státuszok száma: 1 határozatlan

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 1139 Budapest, Pap Károly utca 4-6.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: kontrolleri feladatok.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

  • Részvétel a HR tervek készítésében, a teljesülés nyomon követésében;
  • Időszaki Hr alapú kimutatások, prognózisok készítése;
  • Részvétel a Társaság gazdasági, pénzügyi szempontú tervezési, nyomonkövetési folyamataiban;
  • Részvétel a Társasági szintű adatszolgáltatások, jelentések elkészítésében;
  • A Társaság gazdálkodásához kapcsolódó dokumentumok, szerződések, számlák, egyéb számviteli bizonylatok pénzügyi szempontú ellenőrzése véleményezése;

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú pénzügyi,  számviteli végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 3 évnél hosszabb idejű kontrolling, vagy pénzügyi-számviteli gyakorlat,
  • Kontrolling szemlélet
  • Csapatjátékos, együttműködési képesség,
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Precizitás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • Precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • Problémamegoldó képesség,
  • MS Office® programok gyakorlott felhasználója.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • HR kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • EU-s projektekhez kapcsolódó projekt kontrolleri tapasztalat
  • EU projektekkel, hazai támogatásokkal kapcsolatos rendeletek, jogszabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • felelősségteljes munka.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz,
  • magyar nyelvű motivációs levél,
  • végzettséget, képzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok fénymásolata,
  • egyéb, a pályázót bemutató, elbíráláshoz szükséges információk (pl. kamarai tagság, referencia levél, publikációs lista, nyelvvizsga bizonyítvány(ok)stb.).

A beosztás betölthetőségének időpontja: legkorábban döntést követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. december 27.

A pályázatok benyújtásának lehetséges módja:

  • Elektronikus úton: nagyne.locsei.judit@nfp.hu; valamint hollone.nagy.agnes@nfp.hu; tárgyban kérjük feltüntetni a pályázat azonosító számát: NFP_HR_2018/153 valamint a beosztás megnevezését: kontroller

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Személyes meghallgatás céljából azok a pályázók kerülnek behívásra, akik a pályázati anyagot időben és hiánytalanul benyújtják, valamint megfelelnek a Munkáltató által elvárt szakmai követelményeknek és meghallgatásukat a kiíró szükségesnek ítéli. Pályázó a pályázat benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy az NFP Nonprofit Kft. a pályázati anyagban szereplő személyes adatait a pályázat elbírálása céljából kezelje.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: www.nfp.hu