Állásajánlat - TB ügyintéző, bérszámfejtő

Az NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft. pályázatot hirdet TB ügyintéző, bérszámfejtő munkakörök ellátására.

Betöltendő státuszok száma: határozatlan

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 1139 Budapest, Pap Károly utca 4-6.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: TB ügyintéző, bérszámfejtő

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

  • TB kifizetőhelyi teljes ügyintézés (táppénz, anyasági ellátások számfejtése, elszámolások, kimutatások készítése),
  • hatósági bevallások készítése,
  • OEP bevallások, önkéntes pénztári bevallások, statisztikai jelentések készítése,
  • juttatásokkal, cafetériával kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • bérszámfejtéshez szükséges dokumentációk ellenőrzése, rögzítése a bérszámfejtő rendszerben,
  • helyettesítés során bérszámfejtési feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • 3 évnél hosszabb TB kifizetőhelyi munkatapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • problémamegoldó képesség,
  • MS Office® programok gyakorlott felhasználója.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • NEXON rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • felelősségteljes munka.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz,
  • magyar nyelvű motivációs levél,

A beosztás betölthetőségének időpontja: legkorábban döntést követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. november 06.

A pályázatok benyújtásának lehetséges módja:

  • Elektronikus úton: nagyne.locsei.judit@nfp.hu; valamint hollone.nagy.agnes@nfp.hu; tárgyban kérjük feltüntetni a pályázat azonosító számát: NFP_HR_2018/131, valamint a beosztás megnevezését: TB ügyintéző.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Személyes meghallgatás céljából azok a pályázók kerülnek behívásra, akik a pályázati anyagot időben és hiánytalanul benyújtják, valamint megfelelnek a Munkáltató által elvárt szakmai követelményeknek és meghallgatásukat a kiíró szükségesnek ítéli. Pályázó a pályázat benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy az NFP Nonprofit Kft. a pályázati anyagban szereplő személyes adatait a pályázat elbírálása céljából kezelje.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: www.nfp.hu