Állásajánlat - műszaki szakértő

Az NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft. pályázatot hirdet műszaki szakértő munkakör ellátására

A Társaság bemutatása:

A Társaság 100%-ban állami tulajdonú nonprofit gazdasági társaság, amely szennyvízelvezetési- és tisztítási, hulladékgazdálkodási, ivóvízminőség-javító, valamint a távhőszolgáltató szektort érintő beruházások tekintetében konzorciumvezetőként a projektek megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment feladatokat lát el.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: 1139 Budapest, Pap Károly utca 4-6.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok például:

  • az Európai Unió által támogatott Környezet és Energiahatékonysági Operatív Program keretén belül megvalósítandó víziközmű projektek előkészítése és megvalósítása során mérnöki feladatok ellátása,
  • a Társaság hatáskörébe utalt projektek megvalósításával kapcsolatban létrejött projekt előkészítési –és tervezési szerződésekkel kapcsolatos feladatok szakmai koordinálása,
  • közreműködik a közbeszerzési dokumentációk műszaki köteteinek előkészítésében, az eljárások során biztosítja a műszaki, szakmai szakértelmet,
  • a projektek megvalósítása, kivitelezése során felügyeli a Társaság által megbízott műszaki ellenőröket és a kivitelezőket, ellenőrzi a teljesítéseiket,
  • ellenőrzi a projektek megvalósítását a projektben meghatározott határidők tekintetében,
  • feladata a műszaki ellenőr által nyújtott jelentések, alátámasztó dokumentumok alapján a teljesítések igazolása, továbbá a FIDIC szerződéses feltételek alapján keletkezett Követelések vagy Változtatások kezelése,
  • szükség esetén intézkedéseket tesz, határozatokat hoz, illetve utasításokat ad a projektek határidőre történő, műszakilag kifogástalan megvalósítása érdekében,
  • ellenőrzi a projektek fizikai megvalósulását, a kivitelezési szerződés pénzügyi elszámolását,
  • a projektek lebonyolítása során együttműködés a projektmenedzserrel,
  • tárgyalásokon, kooperációs egyeztetéseken való részvétel,
  • megvalósítási helyszínekre történő kiszállás,
  • projektekhez kapcsolódó adminisztratív adatok kezelése, frissítése.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú műszaki, környezetvédelmi végzettség (vízépítő mérnök, környezetmérnök, stb.),
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • együttműködési készség,
  • precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • problémamegoldó képesség,
  • jó stressztűrő képesség,
  • MS Office® programok felhasználói szintű ismerete,
  • B” típusú jogosítvány, vezetési gyakorlat.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • 3 évnél hosszabb idejű gyakorlat,
  • EU-s projektekhez kapcsolódó projektmenedzsmenti tapasztalat,
  • KEOP/KEHOP ismerete, ilyen területen szerzett korábbi szakmai tapasztalat,
  • FIDIC típusú szerződésekben való jártasság,
  • ME-VZ és/vagy ME-É és/vagy ME-V és/vagy ME-KÉ és/vagy ME-TH és/vagy ME-G és/vagy ME-M műszaki ellenőri jogosultságok.
  • VZ-TEL, VZ-VKG
  • AutoCad, MS-Project, Civil 3D, Terc

Amit kínálunk:

  • bejelentett főállás egy megbízható, stabil munkahelyen,
  • Uniós pályázatokban való tapasztalatszerzés,
  • FIDIC szerződéses rendszer megismerése és alkalmazása,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • piaci viszonylatban versenyképes fizetés,
  • felelősségteljes munka,
  • laptop, mobiltelefon,
  • változatos, komplex feladatok, nagyfokú önállóság
  • szakmai továbbképzések.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz,
  • magyar nyelvű motivációs levél,
  • végzettséget, képzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • egyéb, a pályázót bemutató, elbíráláshoz szükséges információk (pl. kamarai tagság, referencia levél, publikációs lista, nyelvvizsga bizonyítvány(ok) stb.).

A beosztás betölthetőségének időpontja: legkorábban döntést követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. november 20.

A pályázatok benyújtásának lehetséges módja:

  • Elektronikus úton: hr@nfp.hu e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni a pályázat azonosító számát: NFP_HR_2021/273 valamint a beosztás megnevezését: műszaki szakértő.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Személyes meghallgatás céljából azok a pályázók kerülnek behívásra, akik a pályázati anyagot időben és hiánytalanul benyújtják, valamint megfelelnek a Munkáltató által elvárt szakmai követelményeknek és meghallgatásukat a kiíró szükségesnek ítéli. Pályázó a pályázat benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy az NFP Nonprofit Kft. a pályázati anyagban szereplő személyes adatait a pályázat elbírálása céljából kezelje.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: www.nfp.hu